Aloesowa Pasta do Zębów Forever Bright

Higiena na codzień

Aloesowa Pasta do Zębów Forever Bright
Aloesowa Pasta do Zębów Forever Bright
Cena: 36.90PLN
masz pytania?
 
Ocena:5.00, Głosy:1

Dzięki unikalnym właściwościom bakteriostatycznym miąższu Aloesowa Pasta do Zębów Forever Bright niezwykle skutecznie zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej, co zabezpiecza zarówno przed próchnicą, jak i tworzeniem się kamienia.

Gojące działanie miąższu aloesowego Aloe Vera powoduje złagodzenie stanów zapalnych i zapobiega nawracającym infekcjom bakteryjnym oraz grzybiczym. Naturalne, bakteriobójcze właściwości miąższu aloesowego zostały w Aloesowej Paście do Zębów zwielokrotnione przez dodatek propolisu (kitu pszczelego).

Aloesowa Pasta do Zębów jest bardzo łagodna dla szkliwa! Miąższ aloesowy, bardzo bogaty w enzymy, ma naturalne właściwości czyszczące. Nie ma potrzeby dodawania do tej pasty jakichkolwiek materiałów o zbyt szorstkiej konsystencji, wspomagających usuwanie nagromadzonego osadu zarówno z powierzchni zębów, jak i przestrzeni między zębowych. Składniki miąższu Aloe Vera penetrują wszelkie zakamarki - nawet tam, gdzie nie dociera szczoteczka.

Dzięki właściwościom grzybobójczym i bakteriostatycznym miąższu aloesowego pasta ta skutecznie zwalcza przykry zapach z ust. Uzyskany efekt świeżości utrzymuje się niezwykle długo.

Regularne używanie Aloesowej Pasty do Zębów wyraźnie wzmacnia dziąsła, które stają się jędrne, zdrowe i mniej podatne na urazy, np. przy użyciu szczoteczki do zębów lub hydropulsera. U osób skłonnych do stanów zapalnych kieszonek okołozębowych sytuacja ulega znacznej poprawie, co może wspomóc leczenie w gabinecie stomatologicznym.

   

 

  • DOKŁADNIE CZYŚCI POWIERZCHNIĘ ZĘBÓW
  • ZAPOBIEGA OSADZANIU SIĘ PŁYTKI NAZĘBNEJ
  • WZMACNIA I CHRONI DZIĄSŁA
  • DAJE EFEKT WYJĄTKOWO DŁUGOTRWAŁEJ ŚWIEŻOŚCI
  • DELIKATNIE ROZJAŚNIA POWIERZCHNIĘ SZKLIWA
  • NIE ZAWIERA ŻADNYCH MATERIAŁÓW ŚCIERAJĄCYCH SZKLIWOPrzeczytaj też artykuł o zastosowaniu produktów aloesowych w pielęgnacji jamy ustnej Aloes Twój naturalny dentysta

Przeznaczenie:
Codzienna dbałość o zdrowie zębów i dziąseł. Pielęgnowanie prawidłowej flory bakteryjnej jamy ustnej. Aloesowa Pasta do Zębów nie zawiera fluoru.

Główne składniki:
Naturalnie stabilizowany miąższ Aloe Vera (35,5%), sorbitol, uwodniona krzemionka, gliceryna, siarczan laurylowo-sodowy, karagenan, kit pszczeli, benzoesan sodowy, kompleks chlorofilowo-miedziowy.

Sposób użycia:
Aloesową Pastą do Zębów powinno się myć zęby rano, wieczorem i po każdym posiłku. W celu jak najlepszego wykorzystania dobroczynnych właściwości miąższu aloesowego najlepiej jest myć zęby dwukrotnie: raz dla oczyszczenia ich powierzchni z osadu oraz zanieczyszczeń i natychmiast drugi raz - dla zadbania o dziąsła i przeciwbakteryjną ochronę śluzówek oraz przestrzeni międzyzębowych. Jeżeli wymagana jest fluorowa profilaktyka przeciwpróchnicza, należy poradzić się stomatologa co do częstotliwości używania fluorowych preparatów ochronnych.

Opakowanie: 130 g.

 

 

Aloes zdrowie i uroda

 

Komentarze

Anna Latoszek

2015-03-03 23:33

 
Forever Bright to wspaniały produkt, kupuję go od lat, żadna inna pasta do zębów tak nie działa