Aloesowa pasta do zębów Forever Bright Zobacz większe

Aloesowa pasta do zębów Forever Bright

28

Nowe

Dzięki unikalnym właściwościom bakteriostatycznym miąższu Aloesowa pasta do zębów Forever Bright niezwykle skutecznie zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej, co zabezpiecza przed próchnicą i kamieniem nazębnym.

Więcej szczegółów

38 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dzięki unikalnym właściwościom bakteriostatycznym miąższu Aloesowa pasta do zębów Forever Bright niezwykle skutecznie zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej, co zabezpiecza zarówno przed próchnicą, jak i tworzeniem się kamienia.

Gojące działanie miąższu aloesowego aloe vera powoduje złagodzenie stanów zapalnych i zapobiega nawracającym infekcjom bakteryjnym oraz grzybiczym. Naturalne, bakteriobójcze właściwości miąższu aloesowego zostały w aloesowej paście do zębów zwielokrotnione przez dodatek propolisu (kitu pszczelego).

Aloesowa pasta do zębów jest bardzo łagodna dla szkliwa! Miąższ aloesowy, bardzo bogaty w enzymy, ma naturalne właściwości czyszczące. Nie ma potrzeby dodawania do tej pasty jakichkolwiek materiałów o zbyt szorstkiej konsystencji, wspomagających usuwanie nagromadzonego osadu zarówno z powierzchni zębów, jak i przestrzeni między zębowych. Składniki miąższu aloe vera penetrują wszelkie zakamarki - nawet tam, gdzie nie dociera szczoteczka.

Dzięki właściwościom grzybobójczym i bakteriostatycznym miąższu aloesowego pasta ta skutecznie zwalcza przykry zapach z ust. Uzyskany efekt świeżości utrzymuje się niezwykle długo.

Regularne używanie aloesowej pasty do zębów wyraźnie wzmacnia dziąsła, które stają się jędrne, zdrowe i mniej podatne na urazy, np. przy użyciu szczoteczki do zębów lub hydropulsera. U osób skłonnych do stanów zapalnych kieszonek około zębowych sytuacja ulega znacznej poprawie, co może wspomóc leczenie w gabinecie stomatologicznym.

   

 

  • DOKŁADNIE CZYŚCI POWIERZCHNIĘ ZĘBÓW
  • ZAPOBIEGA OSADZANIU SIĘ PŁYTKI NAZĘBNEJ
  • WZMACNIA I CHRONI DZIĄSŁA
  • DAJE EFEKT WYJĄTKOWO DŁUGOTRWAŁEJ ŚWIEŻOŚCI
  • DELIKATNIE ROZJAŚNIA POWIERZCHNIĘ SZKLIWA
  • NIE ZAWIERA ŻADNYCH MATERIAŁÓW ŚCIERAJĄCYCH SZKLIWOPrzeczytaj też artykuł o zastosowaniu produktów aloesowych w pielęgnacji jamy ustnej Aloes Twój naturalny dentysta

Przeznaczenie:
Codzienna dbałość o zdrowie zębów i dziąseł. Pielęgnowanie prawidłowej flory bakteryjnej jamy ustnej. Aloesowa pasta do zębów nie zawiera fluoru.

Główne składniki:
Naturalnie stabilizowany miąższ aloe vera (35,5%), sorbitol, uwodniona krzemionka, gliceryna, siarczan laurylowo-sodowy, karagenan, kit pszczeli, benzoesan sodowy, kompleks chlorofilowo-miedziowy.

Sposób użycia:
Aloesową pastą do zębów powinno się myć zęby rano, wieczorem i po każdym posiłku. W celu jak najlepszego wykorzystania dobroczynnych właściwości miąższu aloesowego najlepiej jest myć zęby dwukrotnie: raz dla oczyszczenia ich powierzchni z osadu oraz zanieczyszczeń i natychmiast drugi raz - dla zadbania o dziąsła i przeciwbakteryjną ochronę śluzówek oraz przestrzeni międzyzębowych. Jeżeli wymagana jest fluorowa profilaktyka przeciwpróchnicza, należy poradzić się stomatologa co do częstotliwości używania fluorowych preparatów ochronnych.

Opakowanie: 130 g.

 

 

Aloes zdrowie i uroda

Opinie

Oceń 
Ilona 2015-11-05

Fajna pasta dla dzieci

Dzięki temu, że Aloesowa pasta do zębów Forever Bright nie zawiera fluoru nie boję się jej podać dzieciom. Sama używam jej od lat i jestem z niej bardzo zadowolona.
Polecam ten produkt

Oceń 
Błażej 2015-10-21

Jest super

Aloesowa pasta do zębów Forever Bright jest naprawdę super. Nie mogłem uwierzyć, że pasta bez fluoru może skutecznie czyścić zęby, a tu proszę- miła niespodzianka.
Polecam

Oceń 
Marcin K. 2015-09-26

Moja ulubiona pasta

Aloesową pastę do zębów Forever Bright stosuję od wielu lat i bardzo, ale to bardzo mi odpowiada. Daje efekt długotrwałej świeżości i oczyszczenia.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

 Aloesowa pasta do zębów Forever Bright

Aloesowa pasta do zębów Forever Bright

Dzięki unikalnym właściwościom bakteriostatycznym miąższu Aloesowa pasta do zębów Forever Bright niezwykle skutecznie zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej, co zabezpiecza przed próchnicą i kamieniem nazębnym.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: