Aloes Forever

Aloes Forever

Aloes Forever hodowany jest na ogromnych plantacjach w Teksasie i Republice Dominikany. Aloes Forever jest uprawiany i pielęgnowany z wielką starannością, w celu zagwarantowania jego możliwie jak najwyższej jakości. O aloesie mawia się często, że to najwspanialszy darem Natury, ze względu na dobroczynne właściwości miąższu aloesowego kryjącego się we wnętrzu liścia. Troskliwa uprawa aloe vera, w najlepszym klimacie i warunkach daje gwarancję, że otrzymasz możliwie najlepszy produkt. Od rośliny, do produktu, dla ciebie! Począwszy od zasadzenia, poprzez pielęgnację, aż na zbiorach skończywszy, Forever Living Products troszczy się o krzewy aloesu z taką samą starannością, z jaką podchodzi do każdego finalnego produktu aloesowego.

aloes forever

Rolnicy zbierają aloes forever ręcznie, traktując go z ogromną pieczą. Liście aloesu forever przetwarza się w ciągu godzin, tak abyście otrzymali najczystszy, najświeższy miąższ aloe vera.

Forever Living Products

w pełni sprawuje kontrolę nad plantacjami aloesu. Dzięki temu wiemy, że od momentu posadzenia, poprzez pielęgnację, aż do zbiorów, o nasze krzewy aloesu troszczy się z identyczną starannością, z jaką podchodzi do wszystkich finalnych produktów aloesowych.

plantacje aloes forever

Forever Living Products chce się szczycić najlepszymi z możliwych standardami w branży od samego początku, czyli od plantacji aloesowych. Miąższ aloe vera jest głównym składnikiem wielu produktów aloesowych firmy Forever. W celu zachowania pełnej kontroli nad jakością aloe vera, Forever Living Products ma i nadzoruje w 100% zarówno swoją plantację w dolinie Rio Grande w południowym Teksasie, jak i w Republice Dominikany, gdzie ma plantację aloe vera, której powierzchnia wynosi 6 500 akrów.Jest to największa plantacja aloesu na świecie. Kontrolując w 100% plantacje aloesu Forever Living Products kontroluje selekcję roślin, sposoby nawożenia i odchwaszczania, porę zbiorów, przetwarzanie a także transport. Co najważniejsze, gdy przetworzony miąższ aloesowy dociera do zakładów wytwórczych, Forever Living Products nie musi się zastanawiać nad tym z jakiej jakości źródła pochodzi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl