Forever Living Products

Forever Living Products

Forever Living Products założone zostało w 1978 r. W tej chwili jest to potężna międzynarodowa firma z siedzibą w Scottsdale, w stanie Arizona w Stanach Zjednoczonych. Założycielem Forever Living Products jest Rex Maughan. Firma Forever wytwarza, a także zajmuje się dystrybucją produktow dla zdrowia i urody. Są to wspaniałe suplementy diety u kosmetyki z aloe vera.

siedziba Forever Living Products

Plantacje aloe vera Forever

zlokalizowane są na ekologicznych terenach Arizony i Ameryki Południowej. Pozwala to na pełną kontrolę nad produktem od rośliny do efektu finalnego. Opatentowana metoda naturalnej stabilizacji aloesu pozwala zachować naturalne właściwości rośliny. Wyniki analiz potwierdziły, że pomiędzy miąższem aloesowym w stanie świeżym a miąższem stabilizowanym w sposob naturalny nie ma zasadniczych różnic. Najwyższa jakość doskonałych produktów na bazie czystego miąższu aloesowego powoduje, że do Forever Living Products dołącza coraz większa ilość ludzi. Niektórzy zaczynają jako klienci szukający lepszej jakości preparatów poprawiających stan zdrowia i po prostu dzielą się swoimi pozytywnymi doświadczeniami dotyczącymi produktów. Z czasem dołączają do 9,5 miliona dystrybutorów w ponad 145 krajach.

miąższ aloesowy Forever Living Products

Produkty aloesowe Forever są rozprowadzane wyłącznie przez sieć dystrybutorów na całym świecie, nie są dostępne w aptekach ani sklepach handlu tradycyjnego. Pozwala to na bezpośredni kontakt klientem i pomija szereg pośrednikow. Powstała w 1981 roku Międzynarodowa Rada Naukowa d/s Aloesu (IASC) przyznała jako pierwszej firmie Forever Living Products swoją Pieczęć Aprobaty, Produkty Forever uzyskały również znak koszerności oraz pieczęć islamską stanowiące potwierdzenie światowej renomy. Forever Living Products pozostaje w zgodzie z wytycznymi PETA co oznacza, że produkty aloesowe i suplementy diety nie są testowane na zwierzętach. Forever Living Products pozostaje w zgodzie z wytycznymi PETA co oznacza, że produkty aloesowe i suplementy diety nie są testowane na zwierzętach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl